Poradnia POMOST - Poznaj Mocne Strony
Poradnia Terapeutyczna dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Home » Konsultacje specjalistyczne
ковролин киев
тканевые ролеты
интернет аптека одесса

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś uzyskać szczegółowe informacje o naszych terapiach lub warsztatach? A może potrzebujesz konsultacji ze specjalistą?

Zadzwoń do nas

udzielimy Ci natychmiast niezbędnych informacji, umówimy spotkanie

tel. 22 403 47 47 lub kom. 780 50 26 26

Zobacz szczegóły kontaktu »

Diagnoza

PDF Drukuj Email

Diagnoza

Diagnoza psychologiczna

Celem diagnozy jest opisanie nieprawidłowości zachowania oraz znalezienie ich przyczyny. Diagnoza jest bazą, materiałem informacyjnym, zaleceniami oraz zaleceniami dalszego postępowania. Za pomocą obserwacji, wywiadu oraz rozmowy stawiamy hipotezy co do przyczyn nieprawidłowości oraz weryfikujemy je za pomocą testów psychologicznych. Za pomocą tych narzędzi możemy dokładnie zdefiniować i opisać nieprawidłowości w funkcjonowaniu w różnych sytuacjach życiowych.

Diagnoza zdolności

Każdy z nas posiada zdolności. Ważne jest aby je wydobyć i rozwijać. Wspólnie opracujemy Twój plan rozwoju określając najpierw mocne i słabe strony a następnie w jakim kierunku warto abyś się rozwijał. Podczas konsultacji i zajęć pomożemy Ci odkryć Twoje uzdolnienia, skupimy się na Twoich predyspozycjach, zainteresowaniach i potrzebach edukacyjnych. Wspólnie pracować będziemy nad twórczą postawa, motywacją, Twoją inteligencją, stylem uczenia się, samooceną, funkcjonowaniem społecznym i uzdolnieniami. Jeśli masz problem z nawiązaniem relacji społecznych, rzadko jesteś z siebie zadowolony, osiągasz słabsze oceny niż wskazują na to Twoje możliwości i nudzisz się na lekcjach – wspólnie zastanowimy się dlaczego tak jest i będziemy rozwiązywać Twoje problemy. Oferta zajęć kierowana jest do uczniów, rodziców którzy szukają miejsca gdzie ich zdolne dziecko mogło by się rozwijać oraz nauczycieli którzy chcą pracować z uczniem zdolnym.


 

Oferta

houseW naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak terapie i psychoterapie, warsztaty i szkolenia, konsultacje specjalistyczne oraz zajęcia.
Zobacz więcej...

Centrum Rozwodowe

real estate templateProfesjonalna pomoc dla dzieci i rodziców, wsparcie w procesie ustalania zasad opieki nad dzieckiem po rozstaniu i opracowywania Planu Opieki.
Zobacz więcej...