Poradnia POMOST - Poznaj Mocne Strony
Poradnia Terapeutyczna dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Home » Galeria
битумная черепица Харьков
www.yarema.ua
аптека киев

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś uzyskać szczegółowe informacje o naszych terapiach lub warsztatach? A może potrzebujesz konsultacji ze specjalistą?

Zadzwoń do nas

udzielimy Ci natychmiast niezbędnych informacji, umówimy spotkanie

tel. 22 403 47 47 lub kom. 780 50 26 26

Zobacz szczegóły kontaktu »

Galeria

PDF Drukuj Email

Zapraszamy do zapoznania się z naszą poradnią. Nic lepiej nie oddaje rzeczywistości jak fotografie. Nasza poradnia to gustownie, elegancko i komfortowo urządzony lokal, gdzie panuje miła i przyjazna atmosfera. Mieścimy się na warszawskim Mokotowie - szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie w dziale Kontakt.

W swojej ofercie posiadamy także wynajem sal dla specjalistów. Przestrzeń, którą oddajemy do dyspozycji naszych klientów charakteryzuje wysoki standard oraz kameralność. Wszystkie nasze sale są stylowo i elegancko urządzone – posiadamy 4 sale w tym 3 gabinety oraz salę konferencyjną na 25 osób z telewizorem 50 cali i laptopem. Dodatkowo 2 gabinety są wyposażone w lustro weneckie do superwizji. Szczegóły w dziale Wynajem sal.

 

Oferta

houseW naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak terapie i psychoterapie, warsztaty i szkolenia, konsultacje specjalistyczne oraz zajęcia.
Zobacz więcej...

Centrum Rozwodowe

real estate templateProfesjonalna pomoc dla dzieci i rodziców, wsparcie w procesie ustalania zasad opieki nad dzieckiem po rozstaniu i opracowywania Planu Opieki.
Zobacz więcej...