Poradnia POMOST - Poznaj Mocne Strony
Poradnia Terapeutyczna dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Home » Ewa Borek
ламинат киев
кенди бар
интернет аптеки украины

Ewa Borek

PDF Drukuj Email

Wykształcenie i uprawnienia

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność „psychologia kliniczna” i Filologię Polską na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie kończy psychoterapię behawioralno-poznawczą w Szkole Psychologii Behawioralno-Poznawczej CBT.
Ukończyła liczne kursy i szkolenia poświęcone pracy z dzieckiem z ADHD, mutyzmem selektywnym, zaburzeniami lękowymi, komunikacyjnymi, autyzmem, a także szkolenia z bajkoterapii i promujące zdrowie psychiczne „Przyjaciele Zippiego”.

Doświadczenie

Od 20 lat pracuje z dziećmi w różnym wieku w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, ośrodkach terapeutycznych. Obecnie,  jako psycholog w Przedszkolu Integracyjnym, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Poradni POMOST. Na co dzień pracuje z dziećmi z różnymi trudnościami m.in. nieśmiałymi, z mutyzmem selektywnym, z zaburzeniami lękowymi, niepełnosprawnymi oraz ich rodzicami prowadząc konsultacje i poradnictwo.

Metody pracy

psychoterapia behawioralno-poznawcza, bajko terapia, terapia mutyzmu

W POMOŚCIE prowadzi

terapię indywidualną dzieci i osób dorosłych, konsultacje dla rodziców, zajęcia grupowe dla dzieci, warsztaty dla rodziców

Specjalizuje się w

terapii mutyzmu, pomocy dzieciom i rodzicom.

 

Oferta

houseW naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak terapie i psychoterapie, warsztaty i szkolenia, konsultacje specjalistyczne oraz zajęcia.
Zobacz więcej...

Centrum Rozwodowe

real estate templateProfesjonalna pomoc dla dzieci i rodziców, wsparcie w procesie ustalania zasad opieki nad dzieckiem po rozstaniu i opracowywania Planu Opieki.
Zobacz więcej...