Poradnia POMOST - Poznaj Mocne Strony
Poradnia Terapeutyczna dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Home » Damian Szestopałko
линолеум таркетт
организация детских праздников
каско калькулятор

Damian Szestopałko

PDF Drukuj Email

Wykształcenie i uprawnienia

Psycholog/psychoterapeuta. Absolwent Wydziału Psychologii Klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Ośrodka Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Uzyskał kwalifikacje do psychoterapii rodzin i par.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w II Zespole Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej, Oddziale Psychiatrii Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego, Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz licznych modułach zajęciowych, kursach i szkoleniach. Obecnie pracuje jako psychoterapeuta systemowy w Rodzinnej Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień – „Monar”, Poradni Terapeutycznej dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Pomost”, oraz w Poradni Rodzinnej „Powiślańskiej Fundacji Społecznej”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a jego praca jak i osoba poddawana jest stałej i niezależnej superwizji.

Metody pracy

terapia systemowa, psychodynamiczno – systemowa

W POMOŚCIE prowadzi

•    psychoterapię rodzin
•    terapię indywidualna
•    terapię par

·

 

Oferta

houseW naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak terapie i psychoterapie, warsztaty i szkolenia, konsultacje specjalistyczne oraz zajęcia.
Zobacz więcej...

Centrum Rozwodowe

real estate templateProfesjonalna pomoc dla dzieci i rodziców, wsparcie w procesie ustalania zasad opieki nad dzieckiem po rozstaniu i opracowywania Planu Opieki.
Zobacz więcej...