Poradnia POMOST - Poznaj Mocne Strony
Poradnia Terapeutyczna dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Home » Aneta Tarnacka
www.

Aneta Tarnacka

PDF Drukuj Email

 

Wykształcenie i uprawnienia

Ukończyłam psychologię kliniczną w Wyższej Szkole Finansów i Zarzadzania. Ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS z zakresu seksuologii klinicznej. Jestem specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji oraz terapeutą TSR. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapii poznawczo- behawioralnej dzieci i młodzieży.

Doświadczenie :

Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie , Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Szpitalu Wolskim, Areszcie Śledczym na oddziale terapii uzależnień, Poradni seksuologicznej i patologii współżycia w Warszawie.

Od Stycznia 2017 roku, pracuje w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie, w Poradni Leczenia Uzależnień. Prowadzę tam psychoterapię indywidualną oraz grupową osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu, osób będących w relacji z osobą uzależnioną, osób doświadczających przemocy. Jednocześnie prowadzę punkt konsultacyjny w Gminie Wiskitki, gdzie przyjmuje osoby doświadczające przemocy oraz różnych trudności życiowych, osoby uzależnione.

Specjalizuje się w terapii :

Uzależnień, program całkowitej abstynencji, POP (program ograniczania picia), rodziny osób uzależnionych., osoby doświadczające różnych form przemocy. Psychoterapia indywidualna oraz grupowa.

Przyjmuje osoby doświadczające różnych problemów natury seksuologicznej oraz LGBT.

Prowadzę warsztaty dotyczące przemocy, asertywności, uzależnień, poczucia własnej wartości.

Przyjmuje osoby dorosłe oraz młodzież.

 

 

Oferta

houseW naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak terapie i psychoterapie, warsztaty i szkolenia, konsultacje specjalistyczne oraz zajęcia.
Zobacz więcej...

Centrum Rozwodowe

real estate templateProfesjonalna pomoc dla dzieci i rodziców, wsparcie w procesie ustalania zasad opieki nad dzieckiem po rozstaniu i opracowywania Planu Opieki.
Zobacz więcej...