Poradnia POMOST - Poznaj Mocne Strony
Poradnia Terapeutyczna dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Home » Agnieszka Kopacz
линолеум одесса
свадебная флористика
pharmacity.com.ua

Agnieszka Kopacz

PDF Drukuj Email

Wykształcenie i uprawnienia

Dietetyk z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze specjalizacją dietetyka w SGGW. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Systematycznie rozszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywała w Poradni Dietetycznej SGGW, Instytucie ,,Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym w przy ul. Banacha 1a w Warszawie. Jako ekspert ds. dietetyki wspomaga swoją wiedzą m. in. portal abczdrowie, kalorynka.pl oraz blog.dafi.pl. Jest autorką wielu artykułów z dziedziny żywienia i dietetyki. Współpracuje z jedną z wiodących sieci fitness klubów w Warszawie. Występuje gościnnie w programach telewizyjnych i radiowych.

Metody pracy

Terapia dietetyczna

W POMOŚCIE prowadzi

Poradnictwo dietetyczne

 

Specjalizuje się w dietoterapii:

•   nadwagi i otyłości;
•   niedowagi i niedożywienia;
•   schorzeń układu pokarmowego, sercowo-naczyniowego oraz moczowego.

 

 

Oferta

houseW naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak terapie i psychoterapie, warsztaty i szkolenia, konsultacje specjalistyczne oraz zajęcia.
Zobacz więcej...

Centrum Rozwodowe

real estate templateProfesjonalna pomoc dla dzieci i rodziców, wsparcie w procesie ustalania zasad opieki nad dzieckiem po rozstaniu i opracowywania Planu Opieki.
Zobacz więcej...